Boru Patlağı

Boru Patlağı

Puanlamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]

Bir Boru Patladığında Ne Olur?

En yaygın durum, suyun donup genişlemesi ve metal veya plastik boruların zayıf kısımlarının patlamasıdır. En Yakın Tesisat Uzman Teknisyenlerimiz borunun nerede patladığını teşhis etmek, size açık ve rekabetçi bir teklif vermek ve ardından evinizi hemen normale döndürmek için sorunu çözmek için eğitilmiştir. 

(0216) 446 46 70

(0212) 274 11 44‘ü bugün arayın!

Size Sözümüz Doğru Su Hattı Onarım Hizmetini Dürüst Bir Fiyata Yapmaktır.

Su Hattı Onarımlarına ihtiyacınız olduğunda,  En yakın Tesisat uzmanlarına güvenin. Teknisyenlerimiz, Su Hattı sorunlarının çoğunu yerinde çözecek beceri, bilgi ve araçlara sahiptir.
En Yakın Tesisat  teknisyeniniz evinize geldiğinde, herhangi bir iş başlamadan önce bilinçli kararlar verebilmeniz için onarımlara başlamadan önce tüm seçeneklerinizi açıklayacaktır. Çoğu marka ekipmana servis ve onarım yapıyoruz, böylece profesyonel bir Su Hattı işi yapmak için bize güvenebilirsiniz.

Kırık Bir Su Hattını Tamir Etmenin Maliyeti Ne Kadar?

Ana su hattını tamir etmenin maliyeti, yeni parçalara ihtiyaç duyulması halinde sorunun tam olarak ne olduğuna ve onarımın kaç saat gerektireceğine bağlı olarak  değişebilir. Bugün lisanslı bir uzmandan rekabetçi bir teklif vermek için Tesisat Ustalarının evinize geleceğine güvenebilirsiniz.

Su Borularım Kırılırsa Ne Yapmalıyım?

Su hattınızın koptuğunu fark ettiğinizde atmanız gereken ilk adım, evinizin ana suyunu kapatmaktır. Ardından, size veya armatürlere zarar verebileceğinden, üzerinde su olabilecek elektrik armatürlerine dokunmadığınızdan emin olun. Ardından, evinize gelecek olan Bölgenize En Yakın  tesisatçılarımızı arayın. Su hattınız, En Yakın Tesisat yüksek eğitimli bir profesyonel tarafından tamir edilecektir.

 

İstanbul Tesisatçı

olarak Lavabo Tıkanıklığını Açmanın 5 Doğal Yolu Bu Alanda Hizmet Vermekteyiz lavabo açma ve tıkalı lavabo açma hakkında bizlerden talep edebilirsiniz.