Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

Puanlamak için tıklayın
[Total: 2 Average: 5]

Su Kaçağı Tespiti , Elektronik Cihazlar ile Su Tesisatlarında ki Kaçaklarınız Kırıp Dökmeden Noktasal Tespitlerinizi gerçekleştiriyoruz.

En Yakın Su Kaçak Tespiti fiyatları Su Kaçağı Tespiti kırmadan kameralı cihazla buluruz. Bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek komple tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız . En Yakın Su Kaçak Tespiti En Yakın Su Kaçak Tespiti Su kaçakları genelde alt komşuya damlama ve kabartılar şeklinde görülmektedir . Sudan oluşan bu sorunlara teknolojik cihazlarımız ile yanınızdayız.

Evlerin banyosunda meydana gelen su kaçağı sorunu kolay kolay anlaşılmaz. Su kaçakları tahmin edilnildği gibi kolay bir şekilde bulunmaz . Beton ya da parkelerin altında olan su tesisatlarında ki sızıntılar ile başlayan sorun, öncelikle bütün evinizi sararak bazı sorunlara sebebiyet verir. Bu sorunlar özetle, duvarlarda kabarma, duvarlarda sararma, parkelerin şişmesi, kombi barının sürekli düşmesi ve yüksek gelen su faturalarıdır.

Su Kaçağı sorunlarınızın yol açması birine bile rastlamanız evinizde su kaçağı sorunu olduğunu doğruluyor bu nedenle yapacağınız ilk işlem profesyonel destek olmalıdır. Su kaçakları zorlu problemler olduğundan tek başına müdahale edilmesi imkansızdır. Ancak uzman bir elin değmesi ile tamirinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşecek olan su kaçağı sorununu eğer işi bilmeyen amatör birine yaptırısanız zararınızı iki üç katına çıkarır.
u gideri borusu pimaş içerisinde meydana gelen su kaçağı kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilir. Kameralı görüntüleme cihazı pimaş boru içerisine sokulur, yirmi beş metre uzunluğa sahip kablosu ile su gideri borusu içerisindeki görüntüler ekrana yansıtılır. Boru içerisinin daha iyi görüntülenebilmesi için kameralı görüntüleme cihazının başlığında led aydınlatmalar bulunur.

Bilgisayarlı Su Kaçağı bulma için uygun ekipmanlar kadar deneyimli ve konu hakkında uzmanlığa sahip personellerde çok önemlidir. Kameralı görüntüleme cihazının monitöre aktardığı görüntülerin yorumlanması belirli bir bilgi birikimin yanı sıra deneyimde gerektirir. En Yakın Tesisat bünyesinde görev alan su tesisatçıları su kaçağı tespitinde kullanılan teknolojik ürünlerin tamamının kullanımına hakimdir. Görüntülü su kaçağı tespiti konusunda Hedef Tesisat firmasından güvenle yardım alabilirsiniz.

Sızıntının meydana geldiği pis su giderlerinde bazı hasarlar meydana gelmektedir. Pis Su Kamerası sayesinde, el yardımıyla servis hizmeti verdiğimiz yerlere göndermiş olduğumuz kamera ile tespitler yapılmaktadır. Yapılan tespitler sonucunda tesisat hataları ve boru kırıkları, cihazın ekranında görülmektedir. Böylelikle sorunlu yerlere müdahaleler mümkün hale gelir.

Akustik Dinleme Cihazlarımız ile Sıcak ve Soğuk Su , Su saat ve daire arası tesisatlarda ki , Kalorifer tesisat da ki Kaçakların Noktasal Tespit gerçekleştiririz. Tespitte de ki Kaçak sebeplerin bir kısmı Plastik boru işçiik hatası , boruda olşan fabrikasyon hatalar ve demir borunun çürüme sebepleri yanlızca bir kaçıdır.
Endoskopi Kameralı Cihazlarımız ile Mutfak , Banyo , Tuvalet ve Bina Lögar arası olan Pis su kaçaklarının tespitlerini gerçekleştiryoruz . Yapışan tespit sonucunda Kırık Çatlak Conta Kayması vb türde oluşan kaçakları gerçekleştiriyoruz.
Termal Kamera Cihazlarımız ile Kalorifer tesisat kaçağı ve Sıcak Su Tesisatlarda ki kaçakların tespitleri ile noktasal yer tespiti gerçekleştirilir. Yine Bahsetmiş olduğumuz Kalorifer ve Sıcak Su Tesisatının tam anlamıyla nerden geçtiği bilgisi gerekli olanlar için de Termal Kameralarımız ile Tesisat yön tespiti de gerçekleştiriyoruz.

Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

  • Duvarda ve tavanda ıslaklık, kabarma ve dökülme varsa
  • Su faturanız hiç olmadığı kadar yüksek geliyorsa
  • Parke ve fayanslarda su birikiyorsa
  • Kombinin suyu sürekli eksiliyor ise
  • Su saati dönmeye devam ediyorsa
  • Betondan arasından su çıkıyorsa
  • Su saatinden su sızıyorsa
Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatları neden farklılık gösteriyor, Google arama motoru üzerinden arama yaptığınızda pek çok firmanın veya şahsın değişik fiyatları kafanızı karıştırıyor kime güveneceğinizi şaşırdınız değil mi . Su kaçağı tespiti fiyatları yapılan işçiliğe , kullanılan malzemelere göre değişiyor sizlere yapılmayacak derecede ucuz fiyat verenler vergi hırsızı kurumsal olmayan şahıslar internet sitesi kurarak servis verirler bu şahısların belirli dükkanları yoktur bir sorun durumunda kesinlikle muhatap bulamazsınız karşınızda su kaçağı tamirinden sonraki süreçte arıza aynı yerden aynı şekilde devamı söz konusu olduğunda tekrar ücret ödeyerek başka bir firmadan servis almak zorunda kalacaksınız.

İstanbul Tesisatçı

olarak Lavabo Tıkanıklığını Açmanın 5 Doğal Yolu Bu Alanda Hizmet Vermekteyiz lavabo açma ve tıkalı lavabo açma hakkında bizlerden talep edebilirsiniz.